Avrupa Nakliyat
Gün geçtikçe nakliyat alanında çalışma yapan firma sayısının artması tüketicilerin nakliyat firmaları arasından güvenilir olanı bulmalarını zorlaştırmıştır. Bu alanda uzun süredir hizmet veren, hizmet verdiği tüm müşterilerini memnun eden Avrupa nakliyat olarak işimizi temiz ve düzenli yapmak en büyük kuralımızdır. Avrupa nakliyat olarak sadece şehir içi nakliyat hizmeti değil, ofis taşıma, şehirlerarası taşımacılık gibi hizmetleri de vermekteyiz. Bu sayede bizlerle iletişime geçerek bizden hizmet alan kişilerin sayısı oldukça fazladır. Eğer evinizi kısa sürede, eşyalarınıza bir zarar gelmeden ve oldukça uygun fiyata taşıtmak istiyorsanız Avrupa Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz. Böylece herhangi bir sorun yaşanmadan, çok kısa sürede eviniz taşınmış, işlem tamamlanmış olacaktır.
Sigortalı Taşımacılık
Evden eve nakliyat işleminde en dikkat edilmesi gereken şey eşyaların durumudur. Birçok kişi taşıma esnasında eşyalarının zarar gördüğünü ve bunun da kendileri için bir maddi kayıp olduğunu belirtirler. Eğer sizlerin de böyle bir korkusu varsa sigortalı taşımacılık işlemini tercih edebilirsiniz. Şirketimiz Avrupa Nakliyat isteyen müşteriler için sigortalı taşımacılık hizmetini de veren bir firmadır. Sigortalı taşımacılık işlemi yapıldığında eşyalarınız taşıma esnasında zarar görürse sizlerin cebinden para çıkmayacak, zararı nakliyat firması karşılayacaktır. Bu anlamda sigortalı taşımacılık yapan şirketlerin diğerlerine nazaran daha güvenilir olduğu bilinmektedir. Sizler de sigortalı taşımacılık işlemi yaptırmak, eşyalarınızı korumak ve onların bir zarar görmesini engellemek istiyorsanız Avrupa Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz.
Asansörlü Taşımacılık
Asansörlü taşımacılık işlemi özelikle vakti dar olan kişiler ya da acilen taşınması gereken evler için tercih edilebilir. Sigortalı taşımacılık işleminde eşyalar balkona ya da geniş bir pencereye dayandırılan vinç sayesinde taşınacağı için zarar görmezler. Dar bina boşluklarında taşınmayan eşyalar herhangi bir darbeye maruz kalmayacağı için zarar görmeden taşınmış olurlar. Asansörlü taşımacılık işlemini tercih ederek evinizi hızlı bir şekilde taşıtmak istiyorsanız sizler de Avrupa Nakliyat’la iletişime geçebilir, bu isteğinizi belirtebilirsiniz. Gerekli anlaşmadan sonra eviniz asansörlü taşımacılık yöntemi kullanılarak taşınacaktır. Dilerseniz bu yönteme ek olarak sigortalı taşımacılık yöntemini de tercih edebilir, kısa sürede evinizin güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz

 Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir